Catering dietetyczny Konin​

Catering dietetyczny z Konina – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Konina i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Koninie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Konina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Konina

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Konina

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Koninie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Konina

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Konin – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Konin – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Konin! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Koninie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Konin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Konin - catering dietetyczny Konin

Dietę pudełkową do Konina mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!