Catering dietetyczny Konstancin-Jeziorna​

Catering dietetyczny z Konstancina-Jeziorny – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Konstancinie-Jeziornie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Konstancinie-Jeziornie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Konstancina-Jeziorny

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Konstancina-Jeziorny

To najbardziej normalny rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Konstancina-Jeziorny

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Konstancinie-Jeziornie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Konstancina-Jeziorny

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Konstancin-Jeziorna – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Konstancin-Jeziorna – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Konstancin-Jeziorna! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Konstancinie-Jeziornie nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Konstancin-Jeziorna - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Konstancin-Jeziorna - catering dietetyczny Konstancin-Jeziorna

Dietę pudełkową do Konstancina-Jeziorny mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!