Catering dietetyczny Kórnik​

Catering dietetyczny z Kórnika – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Kórniku i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kórniku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Kórnika będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kórnika

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kórnika

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kórnika

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kórniku

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kórnika

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kórnik – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Kórnik – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kórnik! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Kórniku nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kórnik - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kórnik - catering dietetyczny Kórnik

Dietę pudełkową do Kórnika może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering!