Catering dietetyczny Kościan​

Catering dietetyczny z Kościana – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Kościana i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kościanie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Kościana będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kościana

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kościana

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kościana

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kościanie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kościana

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kościan – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Kościan – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kościan! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Kościanie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Kościan - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kościan - catering dietetyczny Kościan

Dietę pudełkową do Kościana może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!