Catering dietetyczny Kostrzyn​

Catering dietetyczny z Kostrzyna – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Kostrzynie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Kostrzynie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kostrzyna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kostrzyna

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kostrzyna

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kostrzynie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kostrzyna

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kostrzyn – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Kostrzyn – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Kostrzyn! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Kostrzynie nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Kostrzyn - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kostrzyn - catering dietetyczny Kostrzyn

Dietę pudełkową do Kostrzyna mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!