Catering dietetyczny Koszalin​

Catering dietetyczny z Koszalina – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Koszalinie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Koszalinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Koszalina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Koszalina

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Koszalina

Odmiana diety przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Koszalinie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Koszalina

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Koszalin – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Koszalin – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Koszalin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Koszalinie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Koszalin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Koszalin - catering dietetyczny Koszalin

Dietę pudełkową do Koszalina mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!