Catering dietetyczny Kozy​

Catering dietetyczny z Kóz – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Kozach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kozach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kóz

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kóz

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kóz

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kozach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kóz

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kozy – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Kozy – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kozy! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Kozach nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kozy - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kozy - catering dietetyczny Kozy

Dietę pudełkową do Kóz mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!