Catering dietetyczny Kraśnik​

Catering dietetyczny z Kraśnika – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Kraśnika i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Kraśniku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kraśnika

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kraśnika

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kraśnika

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kraśniku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kraśnika

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kraśnik – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Kraśnik – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kraśnik! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Kraśniku nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Kraśnik - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kraśnik - catering dietetyczny Kraśnik

Dietę pudełkową do Kraśnika mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!