Catering dietetyczny Łask​

Catering dietetyczny z Łasku – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Łasku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Łasku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Łasku

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Łasku

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Łasku

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Łasku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Łasku

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Łask – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Łask – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Łask! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Łasku nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Łask - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Łask - catering dietetyczny Łask

Dietę pudełkową do Łasku mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!