Catering dietetyczny Łaziska Górne​

Catering dietetyczny z Łazisk Górnych – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Łaziskach Górnych i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Łaziskach Górnych – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Łazisk Górnych

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Łazisk Górnych

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Łazisk Górnych

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Łaziskach Górnych

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Łazisk Górnych

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Łaziska Górne – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Łaziska Górne – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Łaziska Górne! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Łaziskach Górnych nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Łaziska Górne - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Łaziska Górne - catering dietetyczny Łaziska Górne

Catering dietetyczny do Łazisk Górnych może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!