Catering dietetyczny Lębork​

Catering dietetyczny z Lęborka – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Lęborka i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Lęborku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Lęborka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Lęborka

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Lęborka

Rodzaj diety skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Lęborku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Lęborka

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Lębork – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Lębork – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Lębork! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Lęborku nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Lębork - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Lębork - catering dietetyczny Lębork

Dietę pudełkową do Lęborka mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!