Catering dietetyczny Łęczyca​

Catering dietetyczny z Łęczycy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Łęczycy i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Łęczycy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Łęczycy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Łęczycy

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Łęczycy

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Łęczycy

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Łęczycy

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Łęczyca – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Łęczyca – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Łęczyca! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Łęczycy nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Łęczyca - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Łęczyca - catering dietetyczny Łęczyca

Dietę pudełkową do Łęczycy mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!