Catering dietetyczny Leszno​

Catering dietetyczny z Leszna – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Leszna i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Lesznie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Leszna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Leszna

To najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Leszna

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Lesznie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Leszna

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Leszno – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Leszno – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Leszno! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Lesznie nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Leszno - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Leszno - catering dietetyczny Leszno

Dietę pudełkową do Leszna może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!