Catering dietetyczny Lesznowola​

Catering dietetyczny z Lesznowoli – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Lesznowoli i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Lesznowoli – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Lesznowoli

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Lesznowoli

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Lesznowoli

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Lesznowoli

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Lesznowoli

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Lesznowola – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Lesznowola – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Lesznowola! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Lesznowoli nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Lesznowola - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Lesznowola - catering dietetyczny Lesznowola

Dietę pudełkową do Lesznowoli mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!