Catering dietetyczny Libiąż​

Catering dietetyczny z Libiąża – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Libiąża i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Libiążu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Libiąża będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Libiąża

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Libiąża

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Libiąża

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Libiążu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Libiąża

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Libiąż – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Libiąż – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Libiąż! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Libiążu nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Libiąż - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Libiąż - catering dietetyczny Libiąż

Dietę pudełkową do Libiąża może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering!