Catering dietetyczny Łomianki​

Catering dietetyczny z Łomianek – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Łomianek i okolicach!

Dieta pudełkowa w Łomiankach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Łomianek będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Łomianek

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Łomianek

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Łomianek

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Łomiankach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Łomianek

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Łomianki – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Łomianki – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Łomianki! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Łomiankach nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Łomianki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Łomianki - catering dietetyczny Łomianki

Dietę pudełkową do Łomianek może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!