Catering dietetyczny Łowicz​

Catering dietetyczny z Łowicza – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Łowicza i okolicach!

Dieta pudełkowa w Łowiczu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Łowicza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Łowicza

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Łowicza

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Łowiczu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Łowicza

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Łowicz – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Łowicz – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Łowicz! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Łowiczu nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Łowicz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Łowicz - catering dietetyczny Łowicz

Dietę pudełkową do Łowicza mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa jest tak samo prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!