Catering dietetyczny Lublin​

Catering dietetyczny z Lublina – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Lublinie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Lublinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Lublina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Lublina

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Lublina

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Lublinie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kalorii. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Lublina

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Lublin – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Lublin – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Lublin! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Lublinie nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Lublin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Lublin - catering dietetyczny Lublin

Dietę pudełkową do Lublina mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!