Catering dietetyczny Malbork​

Catering dietetyczny z Malborka – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Malborka i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Malborku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Malborka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Malborka

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Malborka

Rodzaj diety skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Malborku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Malborka

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Malbork – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Malbork – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Malbork! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Malborku nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Malbork - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Malbork - catering dietetyczny Malbork

Catering dietetyczny do Malborka może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa sukcesu , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa PowerMeal!