Catering dietetyczny Marki​

Catering dietetyczny z Marek – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Markach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Markach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Marek

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Marek

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Marek

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Markach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Marek

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Marki – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Marki – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Marki! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Markach nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Marki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Marki - catering dietetyczny Marki

Dietę pudełkową do Marek mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!