Catering dietetyczny Mikołów​

Catering dietetyczny z Mikołowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Mikołowie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Mikołowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Mikołowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Mikołowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Mikołowa

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Mikołowa

Odmiana diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Mikołowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Mikołowa

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Mikołów – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Mikołów – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Mikołów! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Mikołowie nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Mikołów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Mikołów - catering dietetyczny Mikołów

Dietę pudełkową do Mikołowa mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!