Catering dietetyczny Murowana Goślina​

Catering dietetyczny z Murowanej Gośliny – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający także pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Murowanej Goślinie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Murowanej Goślinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Murowanej Gośliny będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Murowanej Gośliny

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Murowanej Gośliny

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Murowanej Gośliny

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Murowanej Goślinie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Murowanej Gośliny

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Murowana Goślina – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Murowana Goślina – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Murowana Goślina! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Murowanej Goślinie nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Murowana Goślina - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Murowana Goślina - catering dietetyczny Murowana Goślina

Dietę pudełkową do Murowanej Gośliny może zamówić każdy!

Prosto określony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!