Catering dietetyczny Myślenice​

Catering dietetyczny z Myślenic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Myślenicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Myślenicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Myślenic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Myślenic

To najbardziej normalny rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Myślenic

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Myślenicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Myślenic

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Myślenice – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Myślenice – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Myślenice! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Myślenicach nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Myślenice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Myślenice - catering dietetyczny Myślenice

Dietę pudełkową do Myślenic mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!