Catering dietetyczny Nidek​

Catering dietetyczny z Nidka – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Nidka i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Nidku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Nidka będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Nidka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Nidka

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Nidka

Rodzaj diety skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Nidku

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Nidka

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Nidek – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Nidek – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Nidek! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Nidku nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Nidek - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Nidek - catering dietetyczny Nidek

Dietę pudełkową do Nidka może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!