Catering dietetyczny Nowa Huta​

Catering dietetyczny z Nowej Huty – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Nowej Huty i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Nowej Hucie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Nowej Huty

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Nowej Huty

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Nowej Huty

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Nowej Hucie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Nowej Huty

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Nowa Huta – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Nowa Huta – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Nowa Huta! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Nowej Hucie nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Nowa Huta - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Nowa Huta - catering dietetyczny Nowa Huta

Catering dietetyczny do Nowej Huty może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!