Catering dietetyczny Nowa Wieś​

Catering dietetyczny z Nowej Wsi – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Nowej Wsi i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Nowej Wsi – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Nowej Wsi

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Nowej Wsi

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Nowej Wsi

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Nowej Wsi

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Nowej Wsi

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Nowa Wieś – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Nowa Wieś – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Nowa Wieś! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Nowej Wsi nie ma innego menu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Nowa Wieś - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Nowa Wieś - catering dietetyczny Nowa Wieś

Dietę pudełkową do Nowej Wsi może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii , sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!