Catering dietetyczny Nowy Wiśnicz​

Catering dietetyczny z Nowego Wiśnicza – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Nowym Wiśniczu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Nowym Wiśniczu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Nowego Wiśnicza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Nowego Wiśnicza

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową formę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Nowego Wiśnicza

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Nowym Wiśniczu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Nowego Wiśnicza

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Nowy Wiśnicz – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Nowy Wiśnicz – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Nowy Wiśnicz! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Nowym Wiśniczu nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Nowy Wiśnicz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Nowy Wiśnicz - catering dietetyczny Nowy Wiśnicz

Dietę pudełkową do Nowego Wiśnicza mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!