Catering dietetyczny Oborniki​

Catering dietetyczny z Obornik – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Obornik i okolicach!

Dieta pudełkowa w Obornikach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Obornik

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Obornik

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Obornik

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Obornikach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Obornik

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Oborniki – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Oborniki – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Oborniki! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Obornikach nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Oborniki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Oborniki - catering dietetyczny Oborniki

Dietę pudełkową do Obornik mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!