Catering dietetyczny Oława​

Catering dietetyczny z Oławy – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Oławy i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Oławie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Oławy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Oławy

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Oławy

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Oławie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Oławy

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Oława – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Oława – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Oława! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Oławie nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Oława - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Oława - catering dietetyczny Oława

Dietę pudełkową do Oławy mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!