Catering dietetyczny Olkusz​

Catering dietetyczny z Olkusza – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Olkuszu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Olkuszu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Olkusza będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Olkusza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Olkusza

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Olkusza

Odmiana diety skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Olkuszu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Olkusza

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Olkusz – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Olkusz – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Olkusz! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Olkuszu nie ma innego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Olkusz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Olkusz - catering dietetyczny Olkusz

Dietę pudełkową do Olkusza mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa sukcesu , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!