Catering dietetyczny Opalenica​

Catering dietetyczny z Opalenicy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Opalenicy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Opalenicy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Opalenicy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Opalenicy

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Opalenicy

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Opalenicy

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Opalenicy

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Opalenica – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Opalenica – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Opalenica! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Opalenicy nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Opalenica - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Opalenica - catering dietetyczny Opalenica

Dietę pudełkową do Opalenicy mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!