Catering dietetyczny Opole​

Catering dietetyczny z Opola – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Opola i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Opolu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Opola będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Opola

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Opola

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Opola

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Opolu

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Opola

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Opole – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Opole – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Opole! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Opolu nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Opole - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Opole - catering dietetyczny Opole

Catering dietetyczny do Opola może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!