Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski​

Catering dietetyczny z Ostrowa Wielkopolskiego – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Ostrowie Wielkopolskim i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Ostrowie Wielkopolskim – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Ostrowa Wielkopolskiego

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Ostrowa Wielkopolskiego

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Ostrowa Wielkopolskiego

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Ostrowie Wielkopolskim

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Ostrowa Wielkopolskiego

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Ostrów Wielkopolski! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Ostrowie Wielkopolskim nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski - catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski

Dietę pudełkową do Ostrowa Wielkopolskiego mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!