Catering dietetyczny Oświęcim​

Catering dietetyczny z Oświęcimia – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny w Oświęcimiu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Oświęcimiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Oświęcimia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Oświęcimia

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Oświęcimia

Odmiana diety przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Oświęcimiu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Oświęcimia

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Oświęcim – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Oświęcim – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Oświęcim! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Oświęcimiu nie ma osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Oświęcim - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Oświęcim - catering dietetyczny Oświęcim

Catering dietetyczny do Oświęcimia może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!