Catering dietetyczny Pabianice​

Catering dietetyczny z Pabianic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Pabianicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Pabianicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pabianic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pabianic

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pabianic

Odmiana diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pabianicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pabianic

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pabianice – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Pabianice – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Pabianice! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Pabianicach nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Pabianice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pabianice - catering dietetyczny Pabianice

Dietę pudełkową do Pabianic mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!