Catering dietetyczny Pcim​

Catering dietetyczny z Pcimia – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Pcimiu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Pcimiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pcimia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pcimia

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pcimia

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pcimiu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pcimia

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pcim – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Pcim – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Pcim! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Pcimiu nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Pcim - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pcim - catering dietetyczny Pcim

Dietę pudełkową do Pcimia mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!