Catering dietetyczny Piła Kościelecka​

Catering dietetyczny z Piły Kościeleckiej – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Pile Kościeleckiej i okolicach!

Dieta pudełkowa w Pile Kościeleckiej – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Piły Kościeleckiej

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Piły Kościeleckiej

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Piły Kościeleckiej

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pile Kościeleckiej

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Piły Kościeleckiej

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Piła Kościelecka – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Piła Kościelecka – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Piła Kościelecka! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Pile Kościeleckiej nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Piła Kościelecka - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Piła Kościelecka - catering dietetyczny Piła Kościelecka

Dietę pudełkową do Piły Kościeleckiej może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!