Catering dietetyczny Pleszew​

Catering dietetyczny z Pleszewa – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Pleszewa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Pleszewie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Pleszewa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pleszewa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pleszewa

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pleszewa

Odmiana diety skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pleszewie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pleszewa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pleszew – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Pleszew – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Pleszew! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Pleszewie nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Pleszew - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pleszew - catering dietetyczny Pleszew

Dietę pudełkową do Pleszewa mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!