Catering dietetyczny Płock​

Catering dietetyczny z Płocka – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Płocku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Płocku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Płocka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Płocka

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Płocka

Rodzaj diety skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Płocku

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Płocka

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Płock – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Płock – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Płock! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Płocku nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Płock - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Płock - catering dietetyczny Płock

Dietę pudełkową do Płocka może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!