Catering dietetyczny Płońsk​

Catering dietetyczny z Płońska – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Płońsku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Płońsku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Płońska

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Płońska

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Płońska

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Płońsku

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Płońska

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Płońsk – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Płońsk – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Płońsk! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Płońsku nie ma osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Płońsk - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Płońsk - catering dietetyczny Płońsk

Dietę pudełkową do Płońska mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!