Catering dietetyczny Pniewy​

Catering dietetyczny z Pniew – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Pniewach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Pniewach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pniew

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pniew

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pniew

Odmiana diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pniewach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pniew

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pniewy – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Pniewy – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Pniewy! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Pniewach nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Pniewy - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pniewy - catering dietetyczny Pniewy

Catering dietetyczny do Pniew może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!