Catering dietetyczny Pobiedziska​

Catering dietetyczny z Pobiedzisk – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Pobiedzisk i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Pobiedziskach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pobiedzisk

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pobiedzisk

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pobiedzisk

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pobiedziskach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pobiedzisk

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pobiedziska – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Pobiedziska – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Pobiedziska! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Pobiedziskach nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Pobiedziska - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pobiedziska - catering dietetyczny Pobiedziska

Dietę pudełkową do Pobiedzisk mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak samo prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!