Catering dietetyczny Police​

Catering dietetyczny z Polic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , nie czekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Policach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Policach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Polic będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Polic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Polic

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Polic

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Policach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Polic

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Police – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Police – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Police! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Policach nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Police - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Police - catering dietetyczny Police

Dietę pudełkową do Polic mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa PowerMeal!