Catering dietetyczny Poznań​

Catering dietetyczny z Poznania – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Poznania i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Poznaniu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Poznania będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Poznania

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Poznania

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla osób chcących złączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Poznania

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Poznaniu

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Poznania

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Poznań – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Poznań – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Poznań! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Poznaniu nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Poznań - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Poznań - catering dietetyczny Poznań

Dietę pudełkową do Poznania mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!