Catering dietetyczny Pruszcz Gdański​

Catering dietetyczny z Pruszcza Gdańskiego – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Pruszcza Gdańskiego i okolicach!

Dieta pudełkowa w Pruszczu Gdańskim – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pruszcza Gdańskiego

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pruszcza Gdańskiego

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pruszcza Gdańskiego

Odmiana diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pruszczu Gdańskim

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pruszcza Gdańskiego

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Pruszcz Gdański – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Pruszcz Gdański! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Pruszczu Gdańskim nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pruszcz Gdański - catering dietetyczny Pruszcz Gdański

Dietę pudełkową do Pruszcza Gdańskiego może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!