Catering dietetyczny Pruszków​

Catering dietetyczny z Pruszkowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Pruszkowie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Pruszkowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pruszkowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pruszkowa

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pruszkowa

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pruszkowie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pruszkowa

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pruszków – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Pruszków – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Pruszków! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Pruszkowie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Pruszków - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pruszków - catering dietetyczny Pruszków

Dietę pudełkową do Pruszkowa może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!