Catering dietetyczny Pyskowice​

Catering dietetyczny z Pyskowic – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Pyskowicach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Pyskowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Pyskowic

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Pyskowic

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Pyskowic

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Pyskowicach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Pyskowic

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Pyskowice – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Pyskowice – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Pyskowice! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Pyskowicach nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Pyskowice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Pyskowice - catering dietetyczny Pyskowice

Catering dietetyczny do Pyskowic może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering dietetyczny!