Catering dietetyczny Rabka-Zdrój​

Catering dietetyczny z Rabki-Zdroju – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Rabki-Zdroju i okolicach!

Dieta pudełkowa w Rabce-zdroju – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Rabki-Zdroju

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Rabki-Zdroju

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Rabki-Zdroju

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Rabce-zdroju

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Rabki-Zdroju

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Rabka-Zdrój – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Rabka-Zdrój – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Rabka-Zdrój! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Rabce-zdroju nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Rabka-Zdrój - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Rabka-Zdrój - catering dietetyczny Rabka-Zdrój

Dietę pudełkową do Rabki-Zdroju mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!