Catering dietetyczny Radom​

Catering dietetyczny z Radomia – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Radomiu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Radomiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Radomia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Radomia

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Radomia

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Radomiu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Radomia

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Radom – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Radom – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Radom! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Radomiu nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Radom - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Radom - catering dietetyczny Radom

Dietę pudełkową do Radomia mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!