Catering dietetyczny Radzymin​

Catering dietetyczny z Radzymina – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Radzymina i okolicach!

Dieta pudełkowa w Radzyminie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Radzymina będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Radzymina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Radzymina

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Radzymina

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Radzyminie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Radzymina

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Radzymin – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Radzymin – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Radzymin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Radzyminie nie ma innego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Radzymin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Radzymin - catering dietetyczny Radzymin

Dietę pudełkową do Radzymina mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas ta kwestia tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!